Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Bungalov v obci Spišské Tomášovce

 
Cena:
320 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Spišská Nová Ves
Obec:Spišské Tomášovce
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:3
Úžitková plocha:136 m2
Plocha pozemku:923 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:8021

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 8021 - Ponúkame Vám na predaj nový rodinný bungalov nachádzajúci sa v obci Spišské Tomášovce. Nehnuteľnosť sa nachádza iba 8 km od mesta Spišská Nová Ves a 20 km od mesta Poprad v turistami vyhľadávanej oblasti a to len 1,4 km od Tomášovského výhľadu, 2,4 km od Čingova a 14 km od Podlesku, z ktorých sa ľahko dostanete do srdca Slovenského Raja rôznymi turistickými trasami. Ide o samostatne stojaci RD s výborným dispozičným riešením s veľkým pozemkom, garážou a prístreškom, ako stvorený pre rodinný život.

Dom stojí na upravenom, rovinatom trávnatom pozemku s plochou 923 m2 a vlastným zavlažovacím systémom pričom úžitková plocha domu je 136m2, plocha garáže predstavuje 48m2, plocha terasy predstavuje 30m2. Na pozemku sa nachádza kopaná studňa.

Do domu a do garáže vedie prívod pitnej aj úžitkovej vody, čo značne znižuje náklady na bývanie. Garáž je v prípade záujmu pripravená aj na zavedenie slnečných kolektorov.

Dom je možné vykurovať radiátormi alebo podlahovým kúrením. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom alebo prostredníctvom kúrenia v kozube, ktorý je napojený na rozvody do radiátorov.

V dome sa nachádza obývacia miestnosť spojená s kuchyňou s výhľadom na záhradu, špajza, dve detské izby/pracovne, spálňa, technická miestnosť, chodba, WC a kúpeľňa. Nosnou konštrukciou domu sú obvodové múry domu, čo umožňujú budúcim vlastníkom meniť pôdorys domu alebo jeho dispozíciu podľa vlastných predstáv.

V dome sa nachádza aj alarm.

V prípade seriózneho záujmu nás neváhajte kontaktovať

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Dávid Kollár
Telefón:0904 010 660
E-mail:david.kollar46-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.