Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

RD neďaleko Podleska, Hrabušice

 
Cena:
dohodou
Kraj:Košický kraj
Okres:Spišská Nová Ves
Obec:Hrabušice
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:1257 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7970

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 7970 - Ponúkame na predaj STARŠÍ RODINNÝ DOM, nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti NP SLOVENSKÝ RAJ, v obci Hrabušice neďaleko Podleska. Dom sa nachádza v rámci bývalého areálu poľnohospodárskeho dvora s vyše hektárovým pozemkom, na ktorom sa pôvodné objekty a budovy stojace na jeho obvode postupne zrekonštruovali a prispôsobili na rekreáciu alebo bývanie. Súčasťou predaja okrem domu je aj ZÁHRADA s výmerou 177 m2, pozemok na ktorom stála stodola s výmerou 170 m2 a ďalšia záhrada s ovocnými stromami s výmerou 773 m2 nachádzajúca sa v susedstve areálu. Okrem toho je predmetom predaja aj SPOLUVLASTNÍCKY PODIEL na celom areáli bývalého poľnohospodárskeho dvora cca 1/10 s výmerou 5400 m2.

Dom/chalupa je súčasťou zástavby domov murovanej konštrukcie so sedlovou strechou. Zastavaná plocha je 137 m2. Pozostáva z chodby, kuchyne so kachľovou pecou, 2 obytných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Dom je v pôvodnom stave - podlahy dlážkovina. V kuchyni aj v spálni je kachľová pec. Dom je sčasti podpivničený. Zdrojom vody je spoločná studňa, odpad je riešený žumpou, dom je napojený na el. energiu. Vedľa domu sú hospodárske budovy a záhrada. Na záhrade pri dome sa nachádza prístršok - vonkajšie sedenie. Na dom nebol vyhotovený energetický certifikát.

Výhodou je SITUOVANIE NA SÚKROMÍ S MALÝM POČTOM DOMOV V BEZPROSTREDNEJ BLÍZKOSTI NÁRODNÉHO PARKU (Strediosko Podlesok), čo umožňuje využívanie domu aj na rekreačné účely AJ AKO CHALUPA.

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Mária Karchňáková
Telefón:0907321311
E-mail:majka0812-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.