Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

NA PRENÁJOM! Podnikateľský areál Jamník

 
Cena:
dohodou
Kraj:Košický kraj
Okres:Spišská Nová Ves
Obec:Jamník
Ulica:Jamník
Kategória:Komerčné objekty
 
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:0
Úžitková plocha:300 m2
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7898

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 7898 - Ponúkame na PRENÁJOM NOVOSTAVBU - PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT VHODNÝ NA VÝROBU, LOGISTIKU, SKLAD S KOMPLETNÝM ZÁZEMÍM - DVE KANCELÁRIE, SKLAD, SOC. ZARIADENIA nachádzajúci sa v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi.

Objekt KOLAUDOVANÝ 2018 sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 2 000 m2. Pozemok je po celom obvode oplotený, pri vstupe s posuvnou bránou. VÝHODOU JE VÝBORNÁ DOPRAVNÁ DOSTUPNOSŤ na križovatke ciest v smeroch Spišská Nová Ves - diaľnica D1 - Prešov alebo smer Krompachy - Košice (Jahodná). Na pozemku je dostatok miesta na PARKOVANIE, OTÁCANIE CI MANIPULACIU.

Zastavaná časť má výmeru 350 m2. Výrobná, resp. skladová časť (HALA) má výmeru cca 240 m2. Do haly je vstup riešený cez 2 výsuvné brány. Svetlá výška haly je 4 m. Sandvičová hala je zateplená, presvetlenná. Vykurovanie je riešené radiátormi, zdroj vykurovania kotol na tuhé palivo. Podlaha je liaty betón.

Administratívna časť so sociálnym zázemím pozostáva z 2 KANCELÁRIÍ, šatne, chodby a WC samostatne pre mužov a ženy. Zastravaná plocha tejto časti 150 m2.

Cena za prenájom celého priestoru je 0 €/mesiac + energie.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Martin Karchňák
Telefón:+421907898188
E-mail:info-ZVNC-lagunareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.