Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Polyfunkčný dom centrum Spišská Nová Ves

 
Cena:
600 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Spišská Nová Ves
Obec:Spišská Nová Ves
Kategória:Komerčné objekty
 
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:420 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7631

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 7631 - Ponúkame na predaj POLYFUNKČNÝ DOM situovaný v radovej zástavbe na hlavnom mestskom námestí v Spišskej Novej Vsi. Pôvodný rodinný meštiansky dom sa nachádza len cca 100 metrov od radnice na úrovni farského kostola. Celková výmera pozemku, na ktorej sa nehnuteľnosť nachádza je 895 m2, z toho zastavaná plocha je 383 m2. Objekt je v pôdoryse vo tvare L a má tri podlažia (suterén, prízemie a poschodie). V dvornej časti bola realizovaná nadstavba 1. poschodia tým, že sa využil pôvodný vysoký pultový strop. Murivo všetkých podlaží je kamenné hrúbky vyše 60 cm, stropy sú klenbové. Krov je sedlový so škridľovou krytinou.

Dom má samostatné vstupy do obchodného priestoru na prízemí zo vstupom z chodníka, samostatný vstup v podchode vedúci na poschodie a samostatný vstup do zadnej časti nádvoria, kde je prístavba s prízemím a dvoma poschodiami. Priestory na námestí sú lukratívne obchodné priestory s priamym vstupom z chodníka (cca 100 m2) . V zadnej časti sú umiestnené ďalšie obchodné, kancelárske a skladové priestory. Celková výmera priestorov na prízemí je pritom 276,50 m2. Na poschodí sa nachádza existujúca prevádzky služieb s výmerou 160 m2 a na ďalšom podlaží prevádzka pohostinstva s výmerou tiež na úrovni 160 m2. V zadnom trakte sa nachádzajú na troch podlažiach 2 kancelárie a 2 byty. V rokoch 1992-1993 bol dom rozsiahlo rekonštruovaný - nové rozvody zdravotechniky, nové ústredné kúrenie, nová elektroinštalácia, nové podlahy, výmena okien, dverí, brán. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom.

Poloha domu, jeho dispozícia aj súčasné využitie predurčujú objekt najmä na komerčné využitie ako OBJEKT OBCHODU A SLUŽIEB.

CENA DOHODOU.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Martin Karchňák
Telefón:+421907898188
E-mail:info-ZVNC-lagunareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.