Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Radové domy Červený jarok Spišská Nová Ves

 
Cena:
164 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Spišská Nová Ves
Obec:Spišská Nová Ves
Ulica:Tehelná
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:135 m2
Plocha pozemku:244 m2
Energ. certifikát:A
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7869

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 7869 - Ponúkame na PREDAJ TRI RODINNÉ DOMY NOVOSTAVBY V RADOVEJ ZÁSTAVBE nachádzajúce sa v meste Spišská Nová Ves, lokalita IBV Červený jarok. Projekt radovej zástavby je príkladom moderného bývania s výbornou dostupnosťou do centra mesta (cca 5 minút autom), v pohodlí rodinného domu s terasou v blízkosti lesa. Lokalita umožňuje z hľadiska svetla a energií takmer ideálne situovanie domov, vstup z ulice zo severnej strany, obývačka a terasa orientovaná na juh s dostatkom svetla počas celého dňa. Dvojpodlažné objekty s úžitkovou plochou 135 m2 majú prakticky riešené moderné dispozície izieb.

Rodinné domy sú riešené ako dvojpodlažné objekty s modernou pultovou strechou. Dispozične sú riešené tak, že poskytujú dostatok priestoru pre bývanie. Základný pôdorys domu je cca 8 x 10 m, k domu patrí veľká TERASA s betónovým základom cca 25 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba so šatníkom, toaléta pri vstupe. kuchyňa s oknami na ulicu, komora, technická miestnosť s plynovým kondenzačným kotlom pod schodiskom, presvetlená veľká obývacia izba s jedálenským kútom, prípravou na krb a výstupom na terasu. Schodisko vedie na poschodie, kde sú 3 obytné miestnosti, kúpelňa a samostatné WC. K domu patrí terasa, predzáhradka, vstupná plocha a parkovacie miesto. Domy budú napojené na všetky inžinierske siete (el. energia, vodovod, kanalizácia, plyn).

Každý dom má 2 parkovacie státia, terasu a záhradu s trávnikom. Výmera pozemkov v rámci prvej etapy je 371 m2, 244 m2 a 366 m2.

Technický štandard:
- kúrenie podlahové na prízemí aj poschodí (kotol plynový kondezačný)
- murovaná konštrukcia, tehla Leier hr. 30 cm
- obvodové steny zateplené zatepľovacím kontaktným systémom hr. 15 cm
- energetický certifikát A0 (nízkoenergetické domy)

Projekt predstavuje vynikajúcu príležitosť pre nové moderné bývanie pre rodiny ako alternatíva bytu.

PREDAJNÁ CENA JE 164 000 EUR za dom s pozemkom 244 m2 v štandarde HOLODOM, resp. cena na úrovni 174 000 EUR za domy krajné s väčším pozemkom (371 m2/366 m2).

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Mária Karchňáková
Telefón:0907321311
E-mail:majka0812-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.