Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Meštiansky dom na hlavnom námestí v Levoči

 
Cena:
dohodou
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Levoča
Obec:Levoča
Kategória:Historické objekty
 
Zastavaná plocha:0 m2
Plocha pozemku:715 m2
Vek objektu:1600
Počet miestností:
Konštrukcia:kamenná
Energ. certifikát:Nemá
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:7708

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky: 7708 - Ponúkame NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM nachádzajúci sa UPROSTRED HISTORICKÉHO CENTRA - NA HLAVNOM NÁMESTÍ V LEVOČI. Objekt prevažne renesančného slohu je registrovanou národnou kultúrnou pamiatkou, doba vzniku sa odhaduje na obdobie po roku 1400. Mesto Levoča a jeho centrum patrí medzi lokality svetového dedičstva UNESCO. Vďaka svojej bohatej minulosti patrí medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá.

Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 715 m2. Je súčasťou radovej zástavby, tvoriacej základnú líniu meštianskych domov v centre mesta. Poloha domu predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ VYUŽITIE. Na prízemí sa nachádzajú 2 obchodné priestory so vstupom z podbránia, s celým zázemím skladovacích a sociálnych priestorov. Súčasťou prízemia je aj štýlový kancelársky priestor, nádvorie s prechodom cez celý dvor a výstupom na zadnú ulicu a kotolne, ktorá zabezpečuje vykurovanie celého domu. Na 1.poschodí sa nachádza reštaurácia, salónik, kuchyňa, sociálne zázemie a krytá terasa. Súčasťou podlažia sú aj tri byty nachádzajúce sa v dvornom trakte, ktoré nie sú súčasťou predaja rovnako ako aj byt umiestnený v podkroví. Najstaršiu časť domu predstavuje PIVNICA z kameňa v zachovalom stave so studňou členená do niekoľkých miestností využiteľná nielen ako sklad.

VÝHODOU MEŠTIANSKEHO DOMU je lokalita v vynikajúcou polohou na námestí a možnosť multifunkčného využitia pre reštauračné služby, obchodné priestory, administratívu, bývanie alebo služby.

CENA DOHODOU.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Martin Karchňák
Telefón:+421907898188
E-mail:info-ZVNC-lagunareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.