Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Dvojgeneračný rodinný dom Levoča

 
Cena:
135 000,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Levoča
Obec:Levoča
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:6
Úžitková plocha:230 m2
Plocha pozemku:1129 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:7637

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM ROVINATÝM POZEMKOM nachádzajúci sa v Levoči. Celková výmera pozemku je 1129 m, svojím tvarom pripomína lichobežník - dĺžka strana cca 75 m, kratšia približne 42 m a šírka pozemku je cca 20 m. Dom je veľmi priaznivo orientovaný v smere východ - západ, obytné miestnosti prepojené veľkým balkónom sú na juh, počas celého dňa sú izby presvetlené, slnečné.

Číslo ponuky: 7367 - Dom predstavuje vynikajúcu príležitosť pre dvojgeneračné bývanie. Dom je dvojpodlažný s veľkým podkrovným priestorom, čiastočne podpivničený. Strecha je sedlová, krytina plechová. Na dvoch podlažiach sú 2 dispozične podobne riešené trojizbové byty s kuchyňou, kúpeľňou a WC. Po vstupe do domu je dlhá predsieň, na ktorú kolmo nadväzuje komunikačná chodba na celú šírku domu. Z chodby vedú samostatné vstupy do jednotlivých miestností. V kuchyni je výhodou je aj príručná komora. Na prízemí aj poschodí je kúpelňa s vaňou. Obe podlažia majú samostatné WC. Zastavaná plocha domu je cca 115 m2, 13 x 9 m. V podkroví je veľký priestor s dostatočnou svetlou výškou, ktorý možno jednoducho tiež riešiť ako obytný priestor. Dom je podpivničený, v suteréne je kotolňa vybavená kotlom na plyn aj na tuhé palivo. Vykurovanie je riešené ako ústredné. Dom je v dobrom technickom stave.

K domu je pristavená veľká garáž s možnosťou parkovania 2 áut, ako aj hospodárska časť vhodná ako dielňa, sklad. Dominantou domu je veľká záhrada s ovocnými stromami, v minulosti sa využívala aj na chov včiel. Dom má potenciál po rekonštrukcii na využitie ako menší bytový dom s 3 bytovými jednotkami, resp. na účely ubytovania ako menší penzión

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Mária Karchňáková
Telefón:0907321311
E-mail:majka0812-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.